neettantaly

neettantaly

هتل های گرجستان

هتل آمباسادوری گرجستان

هتل آمباسادوری گرجستان یکی از هتل های 4 ستاره و لوکس می باشد که در منطقه تفلیس گرجستان واقع شده است.  این هتل  5 دقیقه با خیابان Rustaveli و ایستگاه مترو Moedani Tavisuplebis فاصله دارد. هتل آمباسادوری گرجستان به دلیل نزدیکی به جاذبه گردشگری و تاریخی نظیر تئاتر اپرا و موزه روستاولی هر ساله پذیرای زیادی از گردشگران تور گرجستان می باشد. 

امکانات هتل آمباسادوری گرجستان :

هتل آمباسادوری گرجستان در مجموع شامل 40 اتاق می باشد که همه اتاق ها مجهز به یخچال ، تلویزیون ، وای فای ، مبلمان ، تخت خواب های نرم و.... می باشند. گردشگران تور گرجستان می توانند در رستوران هتل انواع غذاهای گرجی و بین المللی راسفارش داده و سرو کنند. از دیگر امکانات و خدمات هتل می توان به صندوق امانات ، پذیرش 24 ساعته ، پارکینگ ، خدمات خشکشویی و .... برای گردشگران تور گرجستان اشاره کرد. 

 

 

 

جهت رزرو و خرید تور گرجستان و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل بتسیز گرجستان

هتل بتسیز گرجستان یکی از هتل های 4 ستاره می باشد که در منطقه تفلیس شهر گرجستان قرار گرفته است. این هتل 4 ستاره 57 اتاق را دارا می باشد که همه اتاق ها مجهز به تلویزیون ، تخت خواب ، مینی بار و .... می باشند. از امکانات رفاهی هتل برای گردشگران تور گرجستان می توان به تراس مخصوص حمام آفتاب ، سالن تناسب اندام ، اتاق ماساژ و ..... اشاره کرد. همچنین توریست های تور گرجستان می توانند در رستوران هتل انواع غذاهای گرجی و بین المللی را سفارش داده و سرو کنند. از مزایای هتل بتسیز گرجستان کارکنان مجرب و خوش برخورد بوده که می توانند بهترین خدمات را به گردشگران تور گرجستانارائه بدهند. 

 دیگر امکانات و خدمات هتل بتسیز گرجستان :

خدمات خشکشویی و لباسشویی ، خدمات نگهداری از کودک ، ترانسفر فرودگاه ، دستگاه خودپرداز و .....

 

 جهت رزرو و خرید تور گرجستان و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل کرون پالاس تفلیس گرجستان 

 

هتل کرون پالاس تفلیس گرجستان هتلی 4 ستاره و لوکس می باشد که در منطقه تفلیس شهر گرجستان قرار دارد. این هتل در سال 2014 برای توریست های تور گرجستان افتتاح گردیده است. هتل کرون پالاس تفلیس گرجستان در مجموع دارای 59 اتاق می باشد که همه اتاق ها مجهز به مبلمان ، تخت خواب های بزرگ ، تلویزیون ، یخچال و .... می باشند. گردشگران تور گرجستان می توانند در رستوران هتل انواع غذاهای گرجی و بین المللی را سفارش داده و سرو کنند. از امکانات رفاهی که هتل کرون پالاس تفلیس گرجستان برای گردشگران تور گرجستان فراهم کرده است می توان به استخر ، حمام ترکی و سالن تناسب اندام اشاره کرد. در ضمن کارکنان هتل به زبان های انگلیسی و روسی تسلط کامل دارند و می توانند بهترین خدمات و راهنمایی های لازم را در اختیار گردشگران تور گرجستان ارائه دهند. 

جهت رزرو و خرید تور گرجستانو اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل لگاسی گرجستان 

هتل لگاسی گرجستان یکی از هتل های 4 ستاره می باشد که در منطقه باتومی شهر گرجستان واقع شده است. این هتل با فرودگاه بین المللی گرجستان 3 کیلومتر فاصله دارد. هتل لگاسی گرجستان از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار می باشد و توریست های تور گرجستان به آسانی می توانند به مراکز خرید دسترسی داشته باشند. 

امکانات هتل لگاسی گرجستان :

هتل لگاسی گرجستان دارای 62 اتاق می باشد که اتاق ها مجهز به تلویزیون ، تخت خواب ، یخچال ، وای فای و ..... می باشند. این هتل دارای رستوران برای توریست های تور گرجستان می باشد که توریست های عزیز می توانند انواع غذاهای گرجی و بین المللی را در این رستوران سفارش داده و میل کنند. از خدمات و امکانات رفاهی هتل لگاسی گرجستان می توان به زمین بازی مخصوص کودکان ، پذیرش 24 ساعته ، پارکینگ ، خدمات خشکشویی و لباسشویی ، مینی بار و .... برای توریست های تور گرجستان اشاره کرد.

 

 

 

جهت رزرو و خرید تور گرجستانو اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل زپ پالاس گرجستان

هتل زپ پالاس گرجستان هتلی 4 ستاره می باشد که در منطقه تفلیس شهر گرجستان واقع شده است. این هتل دارای 32 اتاق می باشد که همه اتاق ها مجهز به یخچال ، تلویزیون ، مبلمان ، تخت خواب ، وای فای و .... می باشند. در رستوران هتل انواع غذاهای گرجی و بین المللی برای توریست های تور گرجستان طبخ می شود. همچنین هتل زپ پالاس گرجستان دارای امکانات رفاهی از جمله ماساژ، سونا ، آبگرم و .... برای گردشگران تور گرجستان می باشد. در ضمن این هتل دارای کارکنان مجرب بوده و به زبان های انگلیسی و روسی تسلط دارند و می توانند بهترین خدمات را به گردشگران تور گرجستان ارائه دهند.

دیگر امکانات و خدمات هتل زپ پالاس گرجستان :

سالن زیبایی ، فروشگاه ، اتاق جلسه ، کافی شاپ و .....

 

 

 جهت رزرو و خرید تور گرجستانو اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

مطالب مرتبط :

 تور گرجستان زمستان 95  

تور گرجستان دی 95 

تور گرجستان بهمن 95 

تور گرجستان اسفند 95 

 تور گرجستان نوروز 96  

تور گرجستان از اصفهان

 تور گرجستان از تبریز

تور گرجستان از شیراز 

 

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.